شرایط و مقررات

1. کسب و کار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها، مراکز درمانی، مراکز بهداشت، کلینیک‌ها، دندانپزشکان گرامی، دانشکده های دندانپزشکی و موارد مرتبط انجام می شود.
2. نياز است كه دندان پزشكان گرامی تصوير مدارك قانوني مانند سرنسخه، كارت هاي ملي و نظام پزشكي خود را پيش از دريافت كالاي خريداري شده، در اختيار شركت ديبا درمان كاويان قرار دهند.
3. همچنين نياز است كه توزيع كنندگان گرامی كد IMED و مشخصات حقيقي / حقوقي خود را پيش از دريافت كالاي خريداري شده در اختيار شركت ديبا درمان كاويان قرار دهند.
4. مشتريان عزيز شما مي توانيد مدارك درخواستي خود را از طريق واتس اپ شركت و يا آپلود بر روي وبسايت در هنگام خريد در اختيار ما بگذاريد.
5. بنابرقوانين استاندارد، كالاي دندانپزشكي فروخته شده به هيچ عنوان تعويض يا پس گرفته نميشود.
6. هزينه ارسال و بيمه (در صورت تمايل خريدار به بیمه شدن کالا) به عهده خريدار مي باشد.
7. تعویض فقط در صورتی که کالا باز نشده و از بسته بندی پلمب خارج نشده باشد و در مدت حداکثر 7 روز انجام خواهد شد.
8. در صورت تایید نشدن ایراد توسط کارشناسان پس از فروش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
9. اگر له شدگی و شکستگی کالا، بدون باز کردن بسته بندی آن مشخص باشد، از تحویل گرفتن بسته خودداری نمائید.
10. هنگام عودت کالا، برگه های رسید خرید و فرم برگشت کالا نیز، همراه کالا ارسال شود.
11. برای جلوگیری از آسیب دیدن کالا هنگام ارسال کالای عودتی، حتما کالا را به طور مناسب بسته بندی نمایید.
12. تمامی کالا ها باید به دور از رطوبت و تابش مستقیم آفتاب نگهداری شده باشند. (در صورت نیاز از یخ خشک، ضربه گیر و … استفاده گردد.)
13. دمای نگهداری کالا ها، 10 تا 25 درجه سانتیگراد می باشد. لطفا عودت کالا با توجه به شرایط نگهداری انجام شود.
14. دندان پزشک محترم و همکار عزیز، برای شما یک نسخه فاکتور رسمی به همراه کالا ارسال شده است. لطفا پس از دریافت کالا فاکتور ها را مهر و امضا کرده و از طریق واتس اپ به صورت فایل pdf و یا عکس با کیفیت بالا به صورت موقت ارسال کنید و در اسرع وقت از طریق پست برای ما بفرستید.
15. نياز است كه دندانپزشكان گرامی تصوير مدارك قانوني مانند سرنسخه، كارت هاي ملي و نظام پزشكي خود را پيش از دريافت كالاي خريداري شده در اختيار شركت ديبا درمان كاويان قرار دهد.
16. همچنين نياز است كه توزيع كنندگان گرامی كد IMED و مشخصات حقيقي / حقوقي خود را پيش از دريافت كالاي خريداري شده در اختيار شركت ديبا درمان كاويان قرار دهند.

فهرست